KAPTANLAR MAKİNA olarak kuruluşumuz 1970'de Osman KAPTAN öncülüğünde Afyon'da faaliyete başlamış olup, 1985 yılında mermer ocak makinaları ve mermer ocağı ekipmanları üretimine geçmiştir. Mermer işleme sektöründe 29 yıldır faaliyet gösteren şirketimiz; deneyim ve çalışma disipliniyle türkiye'de en kaliteli ve en üstün teknolojik özelliklere sahip mermer makinaları üreten ve mermer ocakları'nın ençok tercih ettiği Marka olmayı başarmıştır.

Ürettiğimiz Mermer blok kesme makinaları ve mermer sondaj makinalarının satış sonrası destek hizmeti, deneyimli ve uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kuruluşumuz ; mermer işleme sektörüne ait dünya teknolojilerini sürekli ve yakından takip ederek özümser ve mermer ocakları'nın ihtiyaç duyabileceği güvenli ve kaliteli makinaları üreterek sektörünün pazar payında söz sahibi ve bölgesinde lider olma vasfını taşır.

Gelişim sürekliliğine odaklanarak kalite yönetim sisteminin etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi amacıyla ; tüm kalite prensiplerine uygun faaliyetler gerçekleştirerek kaliteli , güvenli ürünler üstün hizmet anlayışı ve zamanında teslimat gayreti ile müşteri memnuniyet seviyesini üst düzeyde tutmaktayız.